S-CSMBJ24CA
MFR.Part #
S-CSMBJ24CA
JLCPCB Part #
C5311026
Description
-55℃~+150℃ 15.5A 1uA 24V 29.5V 38.9V 600W TVS CSMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS