LBZT52B22T1G
Extended
Manufacturer
LRC
MFR.Part #
LBZT52B22T1G
JLCPCB Part #
C417313
Package
SOD-123
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100nA 100Ω 21.54V~22.47V 22V 500mW SOD-123 Zener Diodes ROHS