SODJ18CA-SH
Extended
Manufacturer
LRC
MFR.Part #
SODJ18CA-SH
JLCPCB Part #
C2912079
Description
-55℃~+150℃ 13.7A@10/1000us 18V 1uA 22.1V 29.2V 400W@10/1000us Bidirectional TVS SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS