LM3Z4V7T1G
Extended
Manufacturer
LRC
MFR.Part #
LM3Z4V7T1G
JLCPCB Part #
C107713
Package
SOD-323
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 200mW 4.4V~5V 4.7V 500nA@50V 800Ω 80Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS