LMBR3100FT1G
Extended
Manufacturer
LRC
MFR.Part #
LMBR3100FT1G
JLCPCB Part #
C417542
Package
SOD-123FL
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100V 3A 80A 850mV SOD-123FL Schottky Diodes ROHS