LBTN180Y3T1G
Extended
Manufacturer
LRC
MFR.Part #
LBTN180Y3T1G
JLCPCB Part #
C2982812
Package
SOT-89
Description
-65℃~+150℃ 1 NPN 10uA 180MHz 1A 500mV 550mW 5V 63 80V NPN SOT-89 Bipolar (BJT) ROHS