LESD8D18CT5G
Extended
Manufacturer
LRC
MFR.Part #
LESD8D18CT5G
JLCPCB Part #
C383213
Package
SOD-882
Description
116W 18V 23V 29V 300nA 45pF 4A ESD SOD-882 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS