LM2576T-3.3
Extended
Manufacturer
HGSEMI
MFR.Part #
LM2576T-3.3
JLCPCB Part #
C194477
Package
TO-220-5
Description
-40℃~+125℃@(TJ) 1 3.3V 3A 40V 52kHz 5mA Buck Buck Built-in Fixed TO-220-5 DC-DC Converters ROHS