LM2576T-15
Extended
Manufacturer
HGSEMI
MFR.Part #
LM2576T-15
JLCPCB Part #
C7432238
Package
TO-220-5
Description
-40℃~+125℃ 1 15V 18V~40V 3A 50uA 52kHz Buck Buck Built-in Fixed No TO-220-5 DC-DC Converters ROHS