CR2512J10750G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR2512J10750G
JLCPCB Part #
C102592
Description
-55℃~+125℃ 1W 200V 75Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS