CR2512J101R8G
MFR.Part #
CR2512J101R8G
JLCPCB Part #
C102545
Description
-250ppm/℃~+500ppm/℃ -55℃~+125℃ 1.8Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS