CR2010J20681G
MFR.Part #
CR2010J20681G
JLCPCB Part #
C102510
Description
-55℃~+125℃ 200V 500mW 680Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS