CR0402JF0624G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR0402JF0624G
JLCPCB Part #
C100679
Description
-55℃~+125℃ 50V 62.5mW 620kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS