CR0402FF6R20G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR0402FF6R20G
JLCPCB Part #
C3037340
Description
-250ppm/℃~+500ppm/℃ -55℃~+125℃ 50V 6.2Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±1% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS