CR2512J10100G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR2512J10100G
JLCPCB Part #
C102532
Description
-55℃~+125℃ 10Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS