CR1206J40134G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR1206J40134G
JLCPCB Part #
C3037435
Description
-55℃~+125℃ 130kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS