CR2010J2R820G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR2010J2R820G
JLCPCB Part #
C5154627
Description
-250ppm/℃~+500ppm/℃ -55℃~+125℃ 750mW 820mΩ Thick Film Resistor ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS