CR0805J80274G
MFR.Part #
CR0805J80274G
JLCPCB Part #
C3037438
Description
-55℃~+125℃ 125mW 150V 270kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS