CR2010J20474G
MFR.Part #
CR2010J20474G
JLCPCB Part #
C3037498
Description
-55℃~+125℃ 200V 470kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS