CR2010J20472G
MFR.Part #
CR2010J20472G
JLCPCB Part #
C3037191
Description
-55℃~+125℃ 200V 4.7kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS