CR2512J10134G
MFR.Part #
CR2512J10134G
JLCPCB Part #
C5154708
Description
-55℃~+125℃ 130kΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS