CR2010J20240G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR2010J20240G
JLCPCB Part #
C3037911
Description
-55℃~+125℃ 200V 24Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS