CR1206F41R20G
MFR.Part #
CR1206F41R20G
JLCPCB Part #
C102115
Description
-250ppm/℃~+500ppm/℃ -55℃~+125℃ 1.2Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS