CR0603FA6340G
MFR.Part #
CR0603FA6340G
JLCPCB Part #
C101144
Description
-55℃~+125℃ 100mW 50V 634Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS