CR2010F21802G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR2010F21802G
JLCPCB Part #
C5154592
Description
-55℃~+125℃ 18kΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS