CR1206F42151G
MFR.Part #
CR1206F42151G
JLCPCB Part #
C102127
Description
-55℃~+125℃ 2.15kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS