CR0603FA8062G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR0603FA8062G
JLCPCB Part #
C101199
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 100mW 50V 80.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS