CR1210J30754G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR1210J30754G
JLCPCB Part #
C102500
Description
-55℃~+125℃ 200V 750kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS