CR1206F42200G
MFR.Part #
CR1206F42200G
JLCPCB Part #
C102128
Description
-55℃~+125℃ 200V 220Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS