CR0402FF1R50G
MFR.Part #
CR0402FF1R50G
JLCPCB Part #
C3037330
Description
-250ppm/℃~+500ppm/℃ -55℃~+125℃ 1.5Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS