CR1210J30333G
MFR.Part #
CR1210J30333G
JLCPCB Part #
C102457
Description
-55℃~+125℃ 200V 333mW 33kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS