CR2010F27500G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR2010F27500G
JLCPCB Part #
C3037439
Description
-55℃~+125℃ 200V 750mW 750Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS