CR1206F43573G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR1206F43573G
JLCPCB Part #
C102176
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 357kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS