CR1210J301R6G
MFR.Part #
CR1210J301R6G
JLCPCB Part #
C102424
Description
-250ppm/℃~+500ppm/℃ -55℃~+125℃ 1.6Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS