CR1206J403R3G
MFR.Part #
CR1206J403R3G
JLCPCB Part #
C102349
Description
-250ppm/℃~+500ppm/℃ -55℃~+125℃ 200V 250mW 3.3Ω Thick Film Resistor ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS