CR1210F322R0G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR1210F322R0G
JLCPCB Part #
C5154612
Description
-55℃~+125℃ 200V 22Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS