CR1206F41R96G
MFR.Part #
CR1206F41R96G
JLCPCB Part #
C3037887
Description
-250ppm/℃~+500ppm/℃ -55℃~+125℃ 1.96Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS