CR1206J4R220G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR1206J4R220G
JLCPCB Part #
C3036851
Description
-250ppm/℃~+500ppm/℃ -55℃~+125℃ 200V 220mΩ 250mW Thick Film Resistor ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS