CR1206F4R120G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR1206F4R120G
JLCPCB Part #
C3038141
Description
-250ppm/℃~+500ppm/℃ -55℃~+125℃ 120mΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS