CR1206J4R016G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR1206J4R016G
JLCPCB Part #
C5448625
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 16mΩ 250mW Thick Film Resistor ±1500ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS