CR1210F34R30G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR1210F34R30G
JLCPCB Part #
C5154691
Description
-250ppm/℃~+500ppm/℃ -55℃~+125℃ 200V 333mW 4.3Ω Thick Film Resistor ±1% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS