CR0805F88251G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR0805F88251G
JLCPCB Part #
C101879
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 125mW 150V 8.25kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS