CR1210F31001G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR1210F31001G
JLCPCB Part #
C5154794
Description
-55℃~+125℃ 1kΩ 200V 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS