CR1206J40361G
MFR.Part #
CR1206J40361G
JLCPCB Part #
C102339
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 360Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS