CR1210J30331G
MFR.Part #
CR1210J30331G
JLCPCB Part #
C102455
Description
-55℃~+125℃ 200V 330Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS