CR0805F81181G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR0805F81181G
JLCPCB Part #
C101432
Description
-55℃~+125℃ 1.18kΩ 125mW 150V Thick Film Resistor ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS