CR1206J40200G
MFR.Part #
CR1206J40200G
JLCPCB Part #
C102300
Description
-55℃~+125℃ 200V 20Ω 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS