CR1210J30430G
MFR.Part #
CR1210J30430G
JLCPCB Part #
C102468
Description
-55℃~+125℃ 200V 43Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS