CR1206J401R1G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR1206J401R1G
JLCPCB Part #
C102296
Description
-250ppm/℃~+500ppm/℃ -55℃~+125℃ 1.1Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS