CR1206J4R025G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR1206J4R025G
JLCPCB Part #
C3038144
Description
-250ppm/℃~+500ppm/℃ -55℃~+125℃ 250mW 25mΩ Thick Film Resistor ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS